VİDEOLAR


Bilgisayarın Kalemi: Klavye Nedir, Nasıl Kullanırım?
Bilgisayar ve İnternetin Olmazsa Olmaz Tamamlayıcı Parçaları Nelerdir?
Akıllı Telefonu Nasıl Kullanırım?
İnternete Nasıl Girerim?
İnternet Üzerinden Harita Uygulamasını Nasıl Kullanırım?
İnternetin Mektubu E-Posta Nedir?

SORU SOR


PROJE HAKKINDA

175 yillik köklü bir geçmise sahip olan Türk Telekom, Türkiye’nin en büyük entegre telekomünikasyon sirketidir. Müsterilerin hizla degisen iletisim ve teknoloji ihtiyaçlarina en gü?çlü ve en dogru sekilde cevap verebilmek amaciyla 2015 yilinda “müsteri odakli” ve entegre bir yapiya geçerek; Türk Telekom, Avea ve TTNET kapsamindaki ürün ve hizmetleri tek çati altinda toplamistir. Ocak 2016 itibariyle ise Türk Telekom markasiyla yoluna devam etmektedir.

Türk Telekom, “Türkiye’nin Dörtlü Oyuncusu” olarak mobil, sabit ses ve genisbant ile TV hizmetlerini tek noktadan sunmaktadir. Ürün ve hizmetlerini, “Bireysel” ve “Kurumsal” is birimleri altinda müsteri odakli bir yaklasimla yeniden yapilandirmistir. Türkiye’nin en ücra köselerine kadar uzanan genis hizmet aginin yanisira mobil, sabit ses, genisbant ve TV hizmetleri kapsaminda zengin ürün çesitliligine sahiptir. Ayrica grup sirketleri Innova ile IT Danismanligi, Argela ile IT ürün ve yazilim hizmetleri, AssisTT ile Çagri Merkezi hizmeti, Sebit ile egitim içerikleri, TT International ile toptan veri ve kapasite hizmetleri sunmaktadir. Türkiye’yi yeni teknolojilerle bulusturma ve bilgi toplumuna dönüsüm sürecini hizlandirma vizyonuyla, 81 ilde 34 bine yakin çalisaniyla hizmet vermektedir.

Toplumun bilgiye erisiminde önemli bir görev üstlenen Türk Telekom, sürdürülebilir ekonomik büyüme ve toplumsal kalkinma için temel itici güç olan bilisim teknolojilerini Türkiye’nin her kösesinde kullanima sunmaktadir. Gelistirdigi ürün ve hizmetlerle ekonomik, sosyal veya fiziksel sebeplerle toplumsal hayata katilamayan tüm kesimlerin bilgiye erisimine katkida bulunmaktadir. Bu anlayisla, internet kullanimini tesvik eden ve Birlesmis Milletler tarafindan dünyaya örnek gösterilen “Internetle Hayat Kolay” projesinden, az görenlerin bagimsiz ve kendinden emin bireyler olarak yasamlarini sürdürmesini destekleyen “Günisigi” projesine kadar; dezavantajli gruplar nezdinde engelleri ortadan kaldirmaya yönelik onlarca proje yürütmektedir.

Türk Telekom köklerinden aldigi güç, sahip oldugu deneyim ve gelecege dönük yüzü ile Türkiye’yi küresel arenada önemli bir oyuncu haline getirme vizyonuyla çalismalarini sürdürmektedir. Türkiye’yi küresel platformda dijital bir üs haline getirerek, sadece Türkiye’nin degil; ulasim, enerji, finans gibi sektörlerde, dünyanin internet trafiginin Türkiye üzerinden gerçeklesmesini hedeflemektedir.

© 2017 Copyright Türk Telekom sonsuz destegi ile